III Międzynarodowym Konkursie Jednego Wiersza o Puchar Wydawnictwa św. Macieja Apostoła.

Wydawnictwo św. Macieja Apostoła z siedzibą w Tarnowskich Górach istnieje od 2009 roku i jest wydawnictwem religijnym, katolickim. W ofercie wydawniczej oprócz publikacji teologicznych znajdują się pozycje książkowe z wielu różnych dziedzin życia, np. pedagogika, literatura.

Stałym punktem wydawniczym są monotematyczne almanachy literackie, w których uczestniczą zarówno amatorzy jak i twórcy profesjonalni, z kraju i z zagranicy. Do tej pory ukazało się kilkanaście almanachów. Wszystkich piszących Wydawnictwo zaprasza do wzięcia udziału w almanachu literackim „Dla Jego bolesnej męki”. Różne formy literackiej wypowiedzi (wiersz, opowiadanie, myśli, esej, relacja z pielgrzymki) w tematyce wielkopostnej prosimy nadsyłać do 31.01 2013r. Książka ukaże się w marcu 2013r..

Wydawnictwo św. Macieja Apostoła pragnie promować także twórczość literacką osób nienależących do żadnych związków i stowarzyszeń twórczych (np. ZLP, SPP). Dlatego początkującym twórcom oferuje comiesięczne warsztaty poetyckie oraz Konkurs Jednego Wiersza o zasięgu międzynarodowym. Wszystkich piszących nie tylko do szuflady, tych, którzy chcieliby zaprezentować publicznie swe wiersze, podzielić się nimi z bliźnimi jak chlebem.

Wydawnictwo zaprasza do uczestnictwa w:
III Międzynarodowym Konkursie Jednego Wiersza o Puchar Wydawnictwa św. Macieja Apostoła.

Niepublikowany nigdzie wiersz o tematyce:
– religijnej,
– opisany imieniem i nazwiskiem,
– e-mailem i adresem pocztowym,
– należy nadesłać do 31.03.2013 roku.

Wszystkie nadesłane na konkurs wiersze opublikowane zostaną w pokłosiu w formie tomiku, który ukaże się we wrześniu 2013 r.

Kontakt z Wydawnictwem:
maciejap@op.pl

ul. Grabowa 30
42-609 Tarnowskie Góry

Wydawnictwo zaprasza Państwa na swoja stronę:

http://przebieracz.bloog.pl/kat,41330092,index.html?_ticrsn=5&ticaid=6e145

Start a Blog at WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: